The Movie “Sicko” and the Health Care Debate

סרטו של מייקל מור Sicko, נועד ככל הנראה להכשיר את הציבור האמריקני בנוגע לבעיות הבריאות. הסרט מציע הערכה השוואתית של מערכות הבריאות באמריקה, קנדה, צרפת, אנגליה וקובה. מייקל מור וצוות הקולנוע שלו בוודאי ביקרו בכל המקומות הבינלאומיים שהוזכרו בסרט, ראיינו מומחים בתחום הבריאות והחולים והציגו את המציאות בפרטים מובנים.

על סמך הסרט, ניתן להתווכח מאוד על שירותי בריאות באמריקה. כמו כן, זהו מקום שנוי במחלוקת מפתיע בזירה הפלילית והמנהלית. הסרט מציע כיצד מפעל הבריאות פועל לפי לוח זמנים נסתר, שמבוסס לחלוטין על הכנסות. כתוצאה סופית, האזרח הממוצע נשלל מקבל זכות כניסה לתשלומי טיפולי כושר ממניעים קלים. תנועות כאלה במקרים מסוימים גרמו למותם האומלל של אנשים שנשללים מביטוח ביטוח, או בן משפחה שרוצה נואשות שהביטוח ישלם עבור חשבונות קליניים שאינם מכוסים.

הסרט מציע לעובדים לשעבר בתעשיית טיפולי הכושר להציג נתונים סטטיסטיים על מה שהם נהגו לעשות עבור המעסיקים שלהם. התקליטים אומללים. פעולותיהם של סוכנויות הכיסוי כפי שמתוארות באמצעות העובדים לשעבר הן אכזריות, מבוססות על סיבות קפיטליסטיות, ומראות חוסר רגישות לכושרן ולרווחתם של אחרים החולים.

צריך לזכור את השפעת הסרט על פוליטיקאים. זה בעצם מחשב בביטויים כלכליים את הערך של כמה עסקה טובה תעשיית הבריאות מוציאה מדי שנה כדי לקנות פוליטיקאים ולהכניס אותם לפינה שלה. עם זכייתם של הפוליטיקאים, מפעל טיפולי הכושר מסוגל להשיג הצבעות ולהשפיע על העברת החקיקה בבחירתו המשפיעה על האמריקאים בכל הקשת.

הסרט מגביר את המיקוד לגבי המשך הלחימה סביב הכיסוי הבריאותי, ובמיוחד הדיון וההצעות בתחום הבריאות בעזרת כל מועמד לגביהם הם עומדים על הצרות. זה מראה את היתרונות שניתן להפיק מכך שמכונת בריאות היא מקובלת, וכיצד היא משפרת את קנס החיים של אזרחי אותה מדינה. ס. א ..

להלן שיריי הנוגע לגאדג’ט לטיפול בכושר באמריקה, שכותרתו הארץ הזאת:

ארץ-אמריקה הזו!

הארץ הזאת שנלחמנו ומתה בשבילה

מורשת אבות קבורה בקרבה;

את הארץ הזאת שופכנו את דמנו

צאצאים הסובלים בתוכם;

את הארץ הזו בכינו ודיממנו עליה

העידן העתידי עשוי להיות מתקתק;

את הארץ הזאת עמדנו והתפללנו עליה-

אלוהים תעזור ותשמור עלינו ברשימה שלך!

תגובות כלליות

סיקו היא האמת הנוכחית של מערכת טיפולי הכושר השבורה של אמריקה. זה עבר כל הבנה סבירה להכיר את העובדה כי העשירים ביותר U. ס. א. בתוך הבינלאומי אפילו לא מדורגים בשיא 25% מהמדינות בינלאומיות ענקיות למתן שירותי בריאות לתושביה. מימוש זה פשוט מצער! זה עוול לאנושות להכיר בכך שהאמריקאים מתים ברחובות על בסיס יומי מכיוון שלאמריקה אין כעת מכונת בריאות ירוקה ויעילה להציע לאזרחיה.

אפשר היה לצפות כי הפעילות האכזרית של ענף הבריאות נועדה לשמור באופן דומה על המעשה הבלתי צודק של רצח עם סמוי על פלחים מסוימים באוכלוסייה האמריקאית. המכשיר משפיע ביותר על אפרו-אמריקאים ומיעוטים שונים. זוהי דימוי שיקוף דומה של האופן שבו הקפיטליזם והפרקטיקות המונופוליסטיות בעזרת המעמד הגבוה ממשיכים להתנהג באופן מדכא להרחיק את הנחשבים נחותים על ידי שימוש בסטנדרטים לא צודקים. medical hair 4 u

העיתוי של הסרט לא יכול היה להיות גבוה יותר, במיוחד שהושק לפני בחירות של 12 חודשים. אם נצפה על ידי שימוש באמריקאים, הסרט הזה צריך לספק להם עובדות מספיקות כדי לבצע בחירה בקיאה בה הם צריכים לזייף את קולותיהם בוויכוח על כושר. האמריקאים סבלו מספיק מתחת לשיטות העוולה החדישות ביותר של מערכת הבריאות. זה הפשיל מכיסם ספר אלקטרוני, חשבונות בנק, הוגנות משכנתא מקומית ותקציב אחר כדי לשלם עבור הכיסוי שעסקי הכיסוי היו צריכים להטיל עליהם אחריות אך סירבו לשלם.

להלן השיר שלי בערך המכשיר לטיפול בכושר הגופני המטפל בבני האדם שלנו.

טיפול באנשינו

בואו נתמודד עם החולים

הם מתים ברחובות שלנו;

בואו נדאג לחסרי בית

הם מנמנמים ברחובות;

לאמריקה יש כסף פנוי

בואו נבזבז על הלא טוב את הפרופורציה שלהם;

בנה בתים לחסרי בית,

הרם את האנושות לאן-

אמריקה היא למעשה ארץ החופשיים

וגאה להיות: יד האמיצים!

ג’וזף ס ‘ספנס האב, הוא המחבר המשותף של ספרי שירה, טרילוגיה של שירה, פרוזה ומחשבות על הנפש, הגוף והנפש, וטרילוגיה רגעים לנפש, לגוף ולנפש. הוא המציא את ה- Epulaeryu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *