Health Care Fraud – The Perfect Storm

כיום, הונאת טיפולי כושר נמצאת בכל מקום במידע. בהחלט יש הונאה בתחום הבריאות. השווה הוא בפועל עבור כל מפעל מסחרי או מפעל שנוגעים בו בידיים אנושיות, למשל. בנקאות, אשראי, כיסוי, פוליטיקה וכו ‘. אין ספק שנושאי טיפולי כושר המנצלים לרעה את עמדתם ואנו מאמינים כי גנבים הם בעיה. כך גם המקצועות האחרים שעושים את אותו הדבר.

מדוע נראה שהונאה בטיפול בכושר זוכה ל’אחוזי האריות ‘? האם זה יכול להיות או לא הרכב המושלם לאלץ סדר יום עבור חברות שונות, בה משלמי המסים, רוכשי שירותי הכושר וחברות הטיפול בכושר הם טיפוסים בפנאי פגזי הונאה בתחום הבריאות המופעל בדיוק של “שריר ידיים”?

התבונן מקרוב ומגלה שאינו בילוי של סכנה. משלמי המסים, הרוכשים והמובילים בדרך כלל מפסידים מכיוון שהטרחה עם הונאת טיפולי כושר אינה תמיד ההונאה, אולם בכמה קילומטרים הרשויות והמבטחים שלנו משתמשים בטרחת ההונאה להמשך אג’נדות, ובאותה עת לא מצליחים להיות אחראיים ולקחת התחייבות ל בעיית הונאה שהם מקלים ומאפשרים לפרוח. Zakat Calculator

1. אומדני עלות אסטרונומיים

איזו דרך טובה יותר לתעד על הונאה ואז להעריך אומדני דמי הונאה, e.G.

– “הונאה המתבצעת כנגד תכניות בריאות ציבוריות ואישיות גובה סכומים של שבעים ושניים ו -220 מיליארד דולר בשנה, מה שמעלה את מחיר הטיפול בבתי החולים וביטוח הבריאות ומערער את האמונה בציבור במכונת הטיפול בכושר שלנו … זה לא סוד שהונאה מייצג את אחד מסוגי הפשע הצומחים ביותר והיקרים ביותר באמריקה בימינו … אנו משלמים את העמלות כמשלמי מיסים ופרמיות ביטוח בריאות רפואיות גבוהות יותר … עלינו להיות יזומים במאבק בהונאות והתעללות בבריאות … עלינו לוודא גם כי לאכיפה של רגולציה יש את הציוד שהיא רוצה להרתיע, לאתר ולהעניש הונאות בתחום הטיפול בכושר. ” [הסנטור טד קאופמן (D-DE), 28/10/09 הודעה לעיתונות]

– משרד החשבונאות הכללי (GAO) מעריך כי הונאות בתחום הבריאות מדורגת מ -60 מיליארד דולר ל -600 מיליארד דולר בשנה – או בכל מקום שבין 3% ל -10% מתקציב הטיפול בכושר של 2 טריליון דולר. [דוחות חדשות פיננסים בתחום הבריאות, 10/2/09] ה- GAO הוא זרוע החקירה של הקונגרס.

– האגודה הלאומית למניעת הונאות (NHCAA) סוקרת מעל 54 מיליארד דולר נגנבת מדי שנה בהונאות שנועדו להדביק אותנו ואת ארגוני הכיסוי שלנו עם הוצאות מדעיות מרמיות ובלתי חוקיות. [NHCAA, אתר אינטרנט] NHCAA השתנה ליצירה וממומן באמצעות ארגוני ביטוח רפואי.

למרבה הצער, מהימנות ההערכות כביכול מפוקפקת ומצוינת. מבטחים, קבוצות ממלכתיות ופדרליות ואחרים עשויים לרכוש בנוסף רשומות הונאה הקשורות למשימות משלהם, בהן סוג המידע, ההיקף הגדול והמידות שלו, משתנה במידה רבה. דייוויד היימן, פרופסור למשפטים, אוניברסיטת מרילנד, אומר לנו כי ההערכות המופצות על שכיחות התרמית והתעללות בטיפול בכושר (הנחות כ -10% מההוצאות הכלליות) חסרות כל בסיס אמפירי מכל בחינה שהיא, במעט שאנו עושים לדעת על הונאות בתחום הבריאות וההתעללות מתגמדת באמצעות מה שאנחנו לא יודעים ומה שאנחנו מבינים שזה לא כך. [כתב העת Cato, 22/03/02]

2. תקני שירותי בריאות

החוקים והתקנות השולטים בטיפול בכושר – נעים בין ממלכה לממלכה ומשלם לתשלום – הם ענקיים ומבלבלים מאוד עבור חברות ואחרות להכיר כפי שהן כתובות בדיונים חוקיים ועכשיו לא פשוטות.

ספקים משתמשים בקודים ספציפיים לתיקון מצבים שטופלו (ICD-9) והצעות שניתנו (CPT-four ו- HCPCS). נעשה שימוש בקודים אלה בחיפוש אחר החזר כספי מצד המשלמים בגין הנפקות שניתנו לחולים. אף על פי שנוצרו לצורך תצוגה אוניברסלית כדי להקל על דיווח נכון על הצעות ספקים, חברות ביטוח רבות מלמדות חברות להקליט קודים על סמך מה שמבינות החבילות לשיפור המחשבים של המבטח – ולא על פי מה שהספק העניק. יתר על כן, תרגול בניית יועצים מלמד חברות על אילו קודים לדווח כדי לקבל תשלום – בחלק מהמקרים קודים שאינם משכפלים כראוי את ספק החברה.

הצרכנים יודעים אילו שירותים הם מקבלים מטפל הבריאות שלהם או ממנפיק אחר, אך ייתכן שאין להם מושג מה מציעים קודי החיוב או מתארי השירות להסבר על היתרונות שנרכשו ממבטחים. חוסר מומחיות זה עשוי גם לגרום לרוכשים להמשיך הלאה מבלי להשיג רציונליזציה של מה שמציעים הקודים, או אולי גם להביא לחלק מאמינים שחויבו כראוי. שלל תוכניות הכיסוי שיש היום, עם טווחי כיסוי משתנים, מפרסמים כרטיס ברק למשוואה, בעוד שהנפקות נדחות בגין אי כיסוי – במיוחד אם חברת Medicare מציינת שירותים שאינם מכוסים ככבר אינם נחוצים מבחינה רפואית.

שְׁלוֹשָׁה. טיפול יזום בטרחה של הונאות בתחום הכושר

הממשלה והמבטחים עושים מעט או לא מודעות פרואקטיביות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *